Další články

Přesile vzdorující Fialky zvadly. Atalanta vykročila do finále poháru v nastavení

Atalanta zvládla po postupu v Evropské lize i semifinálovou odvetu Coppa Italia, v níž porazila na vlastní půdě Fiorentinu 4:1. Cestu do třetího finále z posledních šesti ročníků odstartoval už v osmé minutě Teun Koopmeiners, jenž vyrovnal stav z prvního vzájemného klání. Klíčový moment ale přišel po změně stran, kdy viděl červenou kartu hostující obránce Nikola Milenkovič. Hosté sice i přes oslabení dokázali srovnat, hrdiny Bergama se ovšem poté stali Gianluca Scamacca a Ademola Lookman, kteří se postarali o to, že si jejich celek zahraje o trofej s Juventusem.

Juventus si v římské odvetě zahrával, Lazio dvougólové vedení neudrželo

Lazio v odvetném semifinále Coppa Italia porazilo Juventus 2:1. Vítězství pro něj však mělo hořkou příchuť, jelikož zároveň znamenalo jeho konec v soutěži. Dvougólové manko nabyté na začátku dubna v Turíně už ve 12. minutě snížil na polovinu Taty Castellanos a stejný hráč ho zkraje druhé půle dočasně i úplně smazal. Zaskočená Stará dáma se ale v poslední desetiminutovce vzchopila a trefou Arkadiusze Milika odmítla hrozící obrat v dvojutkání.

Lazio potřebuje proti Juventusu otočit nepříznivý vývoj na cestě do finále

Juventus cestuje k druhému utkání semifinále Coppa Italia do Říma, kde na něj už dychtivě čeká Lazio. Před Tudorovými jednotkami stojí náročný úkol, protože v prvním vzájemném duelu dostalo Lazio dvě branky. A teď musí vymyslet, jak minimálně dvakrát pokořit obranu Juventusu, aby mělo šanci na finále.

Fiorentina se díky Mandragorově parádě přiblížila skládání finálového reparátu

Fotbalisté Fiorentiny zvítězili v úvodním semifinálovém duelu Coppa Italia nad Atalantou 1:0. Duel přinesl jedinou branku, když se ve 31. minutě trefil nádherně z dálky Rolando Mandragora.

Juve doma vyzrálo na římského soka a pootevřelo finálovou bránu

Hráči Juventusu zvítězili v prvním utkání semifinále Coppa Italia nad Laziem 2:0. Po nepříliš povedené první půli vlétli svěřenci Massimiliana Allegriho do druhého dějství jako uragán. Nejprve rychlou akci zakončila hvězda minulého Eura Federico Chiesa, na kterého navázal o necelou čtvrthodinu později Dušan Vlahovič. Stará dáma tak půjde do odvety v hlavním městě s dvougólovým náskokem.

Atalanta hraje o finále po víc než padesáti letech

Ve středu večer se na stadionu Artemia Franchiho utká domácí Fiorentina s velmi silným soupeřem. S toskánským týmem se popere Atalanta, která sem zavítá ve značně lepší formě a uvolněnějším duchu. Fialky se v prvním semifinálovém klání Coppa Italia pokusí využít domácího prostředí.

Juventus žádá odplatu za nepovedené ligové klání proti Laziu

Jen pouhé tři dny poté, co se Juventus nepříliš úspěšně postavil Laziu a v lize opět prohrál, se oba týmy utkají znovu. Tentokrát v prvním semifinálovém duelu Coppa Italia a domácí Juventus bude nyní moci počítat s podporou zaplněné Allianz Stadium.

Římské derby provázely násilnosti fandů

Římské derby ve čtvrtfinále Italského poháru mezi AS a Laziem provázely ve středu násilnosti fanoušků. Vyhrocený duel na Olympijském stadionu vyhrálo Lazio 1:0.

Nadšený Martínez si užil další trofej. Musíme v tom pokračovat, říká před finále LM

Inter Milán ve středu obhájil vítězství v Coppa Italia, když dokázal otočit utkání s Fiorentinou (2:1). Dvěma brankami se pod obrat podepsal argentinský útočník Lautaro Martínez (25), který po zápase neskrýval, že už pomýšlí na finále Ligy mistrů.

Inter obhájil Coppu, dvěma góly se o obrat postaral Lautaro Martínez

Inter může děkovat Lautaru Martínezovi, který v rozmezí osmi minut smazal náskok Fiorentiny a zajistil milánskému gigantovi další trofej v sezoně. "Fialky" se sice po změně stran zlepšily, ale brankář Handanovič se už překonat nenechal.

Pohároví přeživší Fiorentina s Interem svedou souboj o Coppu

Serie A je sice ještě v plném proudu a několik míst na pohárových i sestupových příčkách ještě zbývá obsadit, ale ve středu večer bude jasno o majiteli další trofeje. Po Scudettu se totiž bude bojovat o vítězství v Coppa Italia a protivníky se stanou Fiorentina s Interem.

Inter znovu ve finále, Juventus srazil na kolena Dimarco

"Stará dáma" v poháru Coppa Italia končí, na San Siru gól dát nedokázala a po laxním výkonu si odváží rozhodující porážku 0:1. Jediným gólem se o postup Nerazzurri postaral obránce Federico Dimarco.

Agent po vyloučení: Lukaku se bránil rasismu a zaslouží si omluvu

Agent Romela Lukaka se ohradil proti vyloučení útočníka Interu Milán v úterním úvodním semifinále Italského poháru s Juventusem. Belgický fotbalista totiž dostal druhou žlutou kartu za reakci na rasistické pokřiky fanoušků domácího celku. Informovala o tom agentura AP.