Další články

Češi jsou favorit a vynikající fotbalový národ, řekl kouč Izraele

Hráči Izraele považují český celek za nejlepší tým skupiny B2 Ligy národů a za jasného favorita nedělního vzájemného duelu v Plzni. Trenér Willi Ruttensteiner přesto věří, že je v silách jeho svěřenců na západě Čech neprohrát.

Češi v předposledním utkání Ligy národů přivítají Izrael

Čeští fotbalisté po porážce ve středečním přípravném utkání v Německu odehrají v neděli večer předposlední z šesti zápasů skupiny B2 Ligy národů. Reprezentanti v Plzni přivítají Izrael a věří, že ještě zabojují o první místo v tabulce, které znamená postup do elitní Ligy A.

Čeští reprezentanti zvítězili v Lize národů v Izraeli 2:1

Čeští fotbalisté zvítězili ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů v Izraeli 2:1 a navázali na stejnou výhru ze středeční přípravy na Kypru. Favorit v Haifě vedl od 14. minuty po vlastním gólu, který si dal Joel Abu Hanna, a ve 47. minutě zvýšil Matěj Vydra. V 56. minutě už jen snížil Eran Zahavi, v nastavení hosty zachránila tyč. Zápas se hrál kvůli koronaviru bez diváků.

Češi chtějí v Izraeli navázat na výhru ze Slovenska

Čeští reprezentanti v neděli odehrají v Haifě proti domácímu Izraeli třetí z šesti utkání druhého ročníku Ligy národů. Reprezentanti se pokusí navázat na zářijovou úvodní výhru 3:1 na Slovensku a připsat si druhé vítězství do tabulky vyrovnané čtyřčlenné skupiny. Kvůli koronavirové pandemii se zápas opět odehraje bez diváků.

Nominace Izraele na baráž o ME a Ligu národů

Nominace Izraele na baráž Eura 2020 se Skotskem a zápasy Ligy národů s ČR a se Slovenskem:

Herzog reprezentaci Izraele proti Česku nepovede

Andreas Herzog skončil ve funkci trenéra reprezentace Izraele, která bude na podzim jedním ze soupeřů českého mužstva v Lize národů. Rekordman v počtu startů za rakouský národní tým (103) vysvětlil svůj odchod nejistotou způsobenou koronavirovou pandemií.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.